Fakultní nemocnice Olomouc

Pro Fakultní nemocnici Olomouc jsem ve spolupráci s Daliborem Peřinou vytvořil v roce 2017 přibližně 10 webových stránek pro specifické účely nemocnice. Jedná se například o stránky komunikace a marketingu nemocnice, kariérní portál či stránky pro novorozenecké oddělení.

  • Kódování HTML/CSS
  • Implementace redakčního systému Wordpress
  • Realizováno: 02/2017

Webové stránky oddělení Komunikace a marketingu Fakultní nemocnice Olomouc. Stránky s responzivním designem obsahují přehledný redakční systém, který umožňuje uživatelskou správu veškerého obsahu na webu. Web obsahuje výpis propagačních materiálů, kalendář akcí a spoustu dalších zajímavých funkcí:

Webové stránky Novorozeneckého oddělení Fakultní nemocnice Olomouc. Web obsahuje online diskuzní fórum, kde mohou maminky zakládat nové dotazy, na které odpovídají kvalifikovaní lékaři nemocnice:

Kariérní webové stránky Fakultní nemocnice Olomouc s rozcestníkem volných pozic. Web zpracován v rámci dlouhodobé spolupráce. Konzultace ohledně nasazování moderních technologií a proškolení editorů na personálním oddělení v práci v systému: